Ev alırken dikkat edilmesi gereken kurallar

BU EVDE BENDE HAYATIMIN SONUNA KADAR OTURABİLİRİM´´DEDİRTMESİ GEREKİYOR
Buna her koşul dahil! Örneğin; Balkonu var mı? Güvenlikli mi? Ulaşım kolay mı? Yeni ulaşım projelerine dahil mi? Yakınlarında AVM var mı?  gibi birçok soruya cevabın “Evet!” olması lazım.  

ANA YOLLARA YAKIN OLMALI
Projeler artık  ana yolların etrafına kuruluyor.Çünkü; artık herkes trafikte kaybettiği vakti minimize etmekten yana... Yani şöyle basit bir mantık; 5 dakikada  gidebileceğim ana yollara yakın bir ev mi? Yoksa 30 dakikada -1 saatte varabileceğim ve asla tadını çıkartamayacağım bir yer mi? Cevap genelde ilk seçenek...

EVİN ŞİMDİDEN 10 YIL SONRAKİ TEKNOLOJİYİ YAKALAMASI LAZIM 

Evler akıllı sisteme göre mi tasarlanmış? Cep telefonu ile ısı elektrik kontrolü sağlanabiliyor mu? Su açık kalınca sistem kendini kapatabiliyor mu? Bu ve benzeri soruları kendinize sormanız gerekiyor. Çünkü birkaç yıl sonra yatırımınızın teknolojiyi yakalamış rakipleri olacaktır.

MANZARA CANDIR, ASLA MODASI GEÇMEZ
Boğaz  orman veya her ikisi de… Manzarası olan bir evin asla değeri düşmez. Her daim yükselir. Ev alırken bu ayrıntıya mutlaka dikkat edin. 

KÖKLÜ BİR ŞİRKETTEN EV ALIN
Çünkü onlar zaten işin ehlidir. Asla değerlenmeyecek bir projeye başlamazlar. Daha önceki projeleri inceleyin. Hatta o projelerden ev sahibi olmuş yatırımcılarla konuşup memnuniyet düzeylerini araştırın. Faiz oranlarını mutlaka karşılaştırın. En uygun olanını bulmaya çalışın. Ama en önemlisi de "Kişiye özel ödeme koşulları var mı yok mu?´´ Bu sorunun cevabını araştırın. 

Bu özelliklerin hepsini kapsayan bir proje var aslında şu an Antalyada ’da ;  NOTE YAPI güvencesiyle hayata geçmeye hazırlanan projelerde....! 

  • Etiler Mah. 832 Sokak Arat İş Merkezi No:4 Ofis:14 Muratpaşa - Antalya-Türkiye
  • +90 506 092 48 38
Copyright © 2015 - Note Construction Çetintürk Bilgisayar