Kalite Polikası

Note Markası Kalite Kontrol Bölümü, Note Yönetim Kurulu Başkanı’mız Sn. Mustafa TEKELİOĞLU´nun ’’ Kalite insanın kendisine olan saygısıdır’’ ilkesiyle yola çıkarak, keşfedilmemiş beklentileri karşılayan ulaşılabilir yaşam alanları tasarlamak, sunmak ve mutluluk yaymak MİSYONU ve sektörde en iyi uygulama örneği olarak bilinmek VİZYON değerleri doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.

Kalite politlamız ;

Note  Markasına ait kalite kültürü oluşturmak,

Kalite dökümanları ve güncel şartnameler metodları belirlemek,

Metodları hayata geçirmek ve etkin kontrolü sağlamak,

Teknolojiye uygun güncellemeler yaparak kalite sürekliliğini sağlamaktır.

Note’ in farkı Note projelerinde herzaman tasarım odaklı teknolojik çözümlerine ve bu çözümlerin kullanılmasına öncelik vermesidir.  Note; inşaatını üstlendiği tüm yapılarda yürürlükteki son deprem yönetmelikleri, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları ve TS13515 gibi güncellemeleri, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun biçimde yapmaktadır.

Note projeleri, kapsamlı zemin sondajları ile hazırlanan detaylı zemin etüt raporlarına uygun ve gerekli iksa tedbirleri alınıp güvenli biçimde yapılmaktadır. Bu tür blokların tamamı;yükleri sağlam zemine aktaran, projesine göre radye temel veya kazıklı radye temel ile deprem kuvvetlerini güvenli bir biçimde karşıladığı ispatlanan taşıyıcı sistem uygulamaları ile yapılır. TSE’ye uygun kalite güvence belgeli olmasının yanı sıra şantiye ve laboratuarda testleri yapılan, statik projesine uygun sınıfta hazır beton ve sismik demir kullanılarak betonarme ve çelik yapılar inşa edilir.

Ciddi emek ve mücadele ile üretilen her yapının, her paydaş için mutluluk ve gurur duyma nedeni olmasının sağlanması Note‘nin ana hedefidir.

  • Etiler Mah. 832 Sokak Arat İş Merkezi No:4 Ofis:14 Muratpaşa - Antalya-Türkiye
  • +90 506 092 48 38
Copyright © 2015 - Note Construction Çetintürk Bilgisayar