Note 27 Elegance

Note 27 Elegance

Bir evin ben de  bu evde hayatımın sonuna kadar oturabilirim” dedirtmesi gerekiyor

Buna her koşul dahil! Örneğin balkonu var mı, güvenlikli mi, ulaşım kolay mı, yeni ulaşım projelerine dahil mi, yakınlarında AVM var mı gibi birçok soruya cevabın “Evet!” olması lazım. 

Ana yollara yakın olmalı

Projeler artık  ana yolların etrafına kuruluyor çünkü artık herkes trafikte kaybettiği vakti minimize etmekten yana. Yani şöyle basit bir mantık: 5 dakikada gidebileceğim ana yollara yakın bir ev mi, yoksa 30 dakika -1 saatte varabileceğim ve asla tadını çıkartamayacağım bir yer mi? Cevap, genelde ilk seçenek.

Evin şimdiden 10 yıl sonraki teknolojiyi yakalaması lazım


Evler, akıllı sisteme göre mi tasarlanmış? Cep telefonu ile ısı elektrik kontrolü sağlanabiliyor mu; su açık kalınca sistem kendini kapatabiliyor mu? Bu ve benzeri soruları kendinize sormanız gerekiyor. Çünkü birkaç yıl sonra yatırımınızın teknolojiyi yakalamış rakipleri olacaktır

Manzara candır, asla modası geçmez

Park orman veya her ikisi de… Manzarası olan bir evin asla değeri düşmez. Her daim yükselir. Ev alırken bu ayrıntıya mutlaka dikkat edin. 

Yenilikci bir şirketten ev alın

Çünkü onlar zaten işin ehlidir. Asla değerlenmeyecek bir projeye başlamazlar bile. Daha önceki projeleri inceleyin hatta o projelerden ev sahibi olmuş yatırımcılarla konuşup memnuniyet düzeylerini araştırın. Faiz oranlarını mutlaka karşılaştırın, en uygun olanını bulmaya çalışın. Ama en önemlisi de "Kişiye özel ödeme koşulları var mı yok mu?"; bu sorunun cevabını araştırın. 

yukardaki tüm  özelliklerin hepsini kapsayan bir proje var aslında şu an Antalyada ’da:  Note yapi güvencesiyle hayata geçmeye hazırlanan Note 27 elegance da ! 

Note Insaat dan   Kepezde Avantajlı Konut Fırsatı..

Modern ve Kaliteli  Yaşamın Mimarı  Note  İnşaat..

Note 27 Elegance,  Antalya’nın gelecek vadeden ilçesi KEPEZ’de yükselen mimari  yapısı sayesinde  alışıla gelmiş yapıların aksine İnsan yaşamına, Coğrafi ve Kültürel değerlere verdiği önemi inşaa ediyor.

13400 m2 alan üzerinde barındırdığı 252 adet konut  ile farklı yaşamlara ev sahipliği yapıyor.  2+1, 3+1 konut seçenekleri  80 m2 ve  125 m2’lik yaşam alanları ile Her KESE ,Her KESEYE uygun alanları içererek  daima kazandıran bir yatırım olma yolunda emin adımlar atmaktadır.

Note 27 Elegance Sizlere,

Sağlıklı bir yaşamı , Doğanın Yeşilini, Denizin Mavisini ve Geleceğin resmini çiziyor.

Yaşamınıza değer veriyoruz ve size kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz,

Ailenize ve geleceğinize değer veriyoruz, Size sosyal bir alan inşa ediyoruz,

Bütçenize değer veriyoruz ve daima kazandıran bir yapı inşa ediyoruz.

Hayallerinizi, Sevdiklerinizi , Yanınızda istediklerinizi, Kültürel ve Coğrafi değerlerinizi size sunan Note 27 Elegance dan yerinizi alın.


Başlangıç Tarihi
: 01.10.2018
Bitiş Tarihi
: 30.04.2020
Daire Sayısı
: 252
Plaja Uzaklık
: 6.400 m
Kat Planları
: 2+1 - 3+1

Note 27 Elegance Göz Alıcı Bir Yaşam...

Kepezin yükselen yıldızı yeni Hal´de göz alıcı bir yaşam başlıyor… Yüksek konut kalitesi ve güven veren markasıyla Yıldız Kent  , birçok mega projeyle çevrelenen Antalyan´in yeni merkezinde görkemli bir projeye daha imza atıyor  Yıldız Kent Alışılmışın çok ötesinde bir yaşama hazırlanın...

Güven Dolu Rahatlık...

Özel peyzajlı bahçe ve yeşil alanlarımızı, günün her anında aileniz, komşularınız ve sevdiklerinizle sohbetler için tasarladık, Çocuk parklari  Çay Evi ve Kamelyalarımız, 7/24 çalışan aktif güvenlik donanımımızla ailece rahatınıza bakın,  Elit Kent te olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Tercih Sizin...

Sosyal ve sportif aktivitelerle renklenen bir hayat için keyfinize göre dilediğinizi seçin. İster günün temposunun ardından Hamam ve Saunayı kullanın, isterseniz ailece film keyfini yaşayın. Hayat dolu dakikalar için tercih sizin. Sinemadan, saunaya boş vaktiniz kalmayacak...

Düşlediğiniz Bir Hayat...

Tasarımdan malzeme seçimine, peyzaj ve sosyal alanlardan yüksek işçilik kalitesine Note 16 , sizi saran ayrıcalıkları, yaşamınızın her anında hissedeceğiniz bir hayata çağırıyor... Yeni Hal´in en hareketli noktasında, dev projelerin konuşlandığı hızla gelişen bir bölgenin tam ortasında… 

Ama daha da önemlisi; huzurlu ve keyif dolu bir yaşamın tüm lüksünü sunan, hep düşlediğiniz, beklediğiniz, hayalinizdeki o proje....

Geniş ve ferah daire seçeneklerinin sunulduğu projede  2+1 zemin kat , 2+1, 3+1 normal kat  oluşan dört farklı konut seçeneği yer alıyor.

Maksimum kullanım alanı sunacak şekilde tasarlanan daireler 80 m2 -125m2 arasında değişiklik gösteriyor.

13400 m2 lik proje alanının   Yüzde 60’inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı projede

Sosyal

Alışveriş Merkezi, Market, Eğlence Merkezi, Park, Restoran, Kuaför, Sinema

Sağlık

Hastane ,Sağlık Ocağı, Poliklinik, Eczane

Eğitim

İlk orta Öğretim  ve Üniversite

Güvenlik

24 Saat Güvenlik, Güvenlik Kamerası

Sosyal Tesis

Fitness Salonu, Yüzme Havuzu , Yürüyüş Parkuru, Sauna,toplanti salonlari , Çocuk Oyun Parkı

Bina Özellikleri

Hidrofor, Otopark , Ses Yalıtımı, Su Deposu, Paratoner, Otopark - Misafir, Isı Yalıtım

proje çalışmalarının hızla devam ettiği projede teslimler Nisan 2018’de yapılacak.

  • Etiler Mah. 832 Sokak Arat İş Merkezi No:4 Ofis:14 Muratpaşa - Antalya-Türkiye
  • +90 506 092 48 38
Copyright © 2015 - Note Construction Çetintürk Bilgisayar